5 milionów złotych na regionalne fundacje i stowarzyszenia

Pomagać jest naprawdę łatwo. Klienci drogerii Rossmann pomagają okazując przy codziennych zakupach Wirtualną Kartę Klubu Rossmann. Każda taka transakcja w okresie od 2 stycznia do 31 października to wsparcie lokalnych organizacji pomagających dzieciom, samotnym matkom, seniorom, bezdomnym, chorym i zwierzętom.

W 2018 r. wsparcie otrzymają 222 fundacje w całej Polsce, wybrane przez członków Klubu Rossmann w drodze głosowania na stronie dedykowanej akcji: www.rossmann.pl/pomagamy.

W każdej drogerii Rossmann, jak również w menu „Znajdź drogerię” na stronie rossmann.pl i w aplikacji, umieszczona jest informacja, na którą instytucję z regionu dana placówka zbiera pieniądze.

Cel akcji to przekazanie wybranym organizacjom produktów o wartości 5 mln zł. O tym, jakie to będą produkty zdecydują same fundacje. W ten sposób najlepiej zostaną zrealizowane ich potrzeby.