Grono naszych przyjaciół powiększa się z roku na rok. Cieszy nas to, bo świadczy o tym, że los bezdomnych, skrzywdzonych i cierpiących zwierząt nie jest ludziom obojętny. Potrzeby nasze, a ściślej naszych podopiecznych są ogromne. To nie tylko karmienie głodnych zwierzaków, ale także leki, pomoc weterynaryjna, transport i zapewnienie im ciepłego kąta. Wśród pomagających jest wielu przedsiębiorców. Niektórzy z nich postanowili pochwalić się współpracą z nami – stąd idea kalendarza w formacie A3 z pięknymi zdjęciami zwierząt. My też jesteśmy dumni z tej współpracy, nie byli byśmy jednak fundacją, gdybyśmy przy tej okazji nie zrobili czegoś dla zwierząt. Tak więc kalendarz dostanie tylko ten, kto przyłączy się do pomagania zwierzętom kupując za 20 zł cegiełkę. Wszystkie pieniądze zebrane w ten sposób przeznaczone są na walkę z bezdomnością, karmienie i leczenie naszych podopiecznych. Cegiełki dostępne są u naszych wolontariuszy lub po wpłaceniu na konto:

Fundacja Obrony Praw Zwierząt ANACONDA
PKO Bank Polski
PL 35 1440 1286 0000 0000 1732 5612

(w tytule Twój adres e-mail)

Cegiełki na pomoc zwierzętom można kupić także w restauracji ŁUBU DUBU na Władysława Łokietka 32-33 w Gorzowie, gdzie serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy wszystkich PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT do zakupu cegiełek i pomocy zwierzętom! Zachęcamy również do śledzenia strony na facebook`u, gdzie będą się pojawiały szczegóły dotyczące sprzedaży kalendarzy.